Giriş sayfam yap Favorilere ekle Son dakika ekle Künye İletişim
 
  • Dolar:  2,1634
  • Euro:  2,8395
  • Altın:  89,192
  • Bist-100:  80,825
 
  • ADANA:  35/25°  
  • KONYA:  31/21°  
  • ANKARA:  33/20°  
  • BURSA:  30/20°  
  • ISTANBUL:  29/21°  
  • ANTALYA:  32/25°  
 
 
 
GÜNDEM SPOR MAGAZİN SİYASET ASTROLOJİ YAŞAM EKONOMİ TEKNOLOJİ DÜNYA FOTO GALERİ VİDEO YEREL TÜMÜ
    Çok ciddi yanlışlar yapılıyor  
 
    TFF derbi tarihlerini açıkladı  
 
    Alıkonulan personel iddialarını yalanladı  
 
    Erdoğan'dan Ruhban Okulu açıklaması  
Koçlar aşk hayatınızda hareketli günler sizi bekliyor!
Koçlar aşk hayatınızda hareketli günler sizi bekliyor!
 
Twitter'ın fenomenlerinden ünlü astrolog twitburc ...
 
13 Mayıs 2013 Pazartesi - 10:24

Twitter'ın fenomenlerinden ünlü astrolog twitburc Zeynep Turan sadece haberedikkat okurları için yazdı.

KOÇ:

10 Mayıs'ta gerçekleşen Yeni Ay kaygılarınızdan uzaklaşmanıza neden oluyor. Kendinizi daha güçlü hissedeceğiniz bir döneme giriyorsunuz. İyice düşünmeniz gereken nokta bu dönemde yanınızda kimlerin olmasını istediğiniz… Sizi motive edecek kişilerin yanınızdan olmasını isteyebilirsiniz. Artan gücünüz kariyer alanında da etkisini gösterecek, bundan şüpheniz olmasın. Sosyal alanda her zamanki gibi ön planda olacaksınız. Aşk hayatınız da aynı şekilde yoğun. Bu dönemde ciddi bir ilişki yürütmek konusunda zorlanıyorsunuz, dikkat! Aklınızda farklı planlar varsa bunları açıkça konuşmalısınız. Kimseye umut vermemeye özen gösterin. 12 Mayıs'ta Güneş-Merkür kavuşumu gerçekleşiyor. Paraya dair kesin çözümler dönemine giriyorsunuz.

BOĞA:

Önümüzdeki günlerde kendinizi baskı altında hissedebilirsiniz, dikkat! Sorunların içinde sonsuzluğa yürüyormuş gibi hissetmeniz çok normal. Bu dönemde parasal sorunların altında ezileceğinizi düşünmek yerine neler üretebileceğinizi düşünmekte fayda var. Güneş tutulması kadersel olaylar yaşayabileceğinizi vurguluyor. Bazı durumları değiştirmek sizin elinizde değildir. İkili ilişkilerdeki durgunluk sizi artık sıkmaya başlıyor. Hayatınıza bir renk istiyorsunuz. Merak etmeyin! Aşk sizi yakın zamanda etkisi altına alacak. Arkadaşlarınızın tavsiyelerini dikkate alabilirsiniz. Sizinle ilgili güzel planları var olabilir. Kendinize zaman ayırarak ertelediğiniz işleri tamamlamak isteyebilirsiniz.

İKİZLER:

Olaylar ve ilişkiler üzerindeki belirsizliğin sona ereceği günler sizi bekliyor. Dikkat! Keyifli günler kapınızda. Bu dönemde ne yaparsanız karşılığını ileride alacağınızı belirtmek isteriz. Yani ne ekerseniz onu biçeceksiniz. Bu yüzden umutsuz olmanıza gerek yok. İlişkiniz adına atacağınız adımlar, olumlu sonuçlar doğuracak cinsten. Siz sevdiğinize karşı açık ve net olduğunuz sürece aşkınıza engel hiçbir durum yaşanmayacaktır. Buna özen gösterin. Mars Kuzey Ay düğümü karşıtlığı ile tutucu yanlarınızı ortaya koyuyor. Kurallarınızdan taviz vermek istemeyişiniz görülebilir.

YENGEÇ:

Duygularınızda dalgalanmalar yaşayacağınız birkaç gün sizi bekliyor. Ne istediğinizden emin olmamanız mümkün. Bu durum canınızı sıksa da içiniz rahat olsun, yakın zamanda geçecek bir süreç. Yeter ki sonradan pişman olacağınız kararlar almamaya dikkat edin. Olaylara birçok açıdan bakmanızı sağlayacak gelişmeler yaşayabilirsiniz. Karşı tarafı düşünen, empati kurabilen yönünüz ön plana çıkacak. Bu da sizi sosyal çevrenizde aranılan bir isim haline getiriyor. Yakın arkadaşlarınızın sizden fikir almak istediğini görebilirsiniz. Özel hayatta fazla seçicisiniz. Böyle olmanız normal, kendiniz gibi birini arıyorsunuz. Bu nedenle de denginizi bulmanız zorlaşıyor. Venüs Neptün zorlanması hafta başı itibariyle ilişki evinizi ciddi anlamda etkileyecek. Şimdiden ilişkilerde risk almamanızı öneririz, dikkat!

ASLAN:

Ruhsal olarak çok zorlandığınız bir dönemden geçiyorsunuz. Karşıt burcunuzda ilerleyen Akrep (R.) olabildiğince işleri karıştırıyor, bilginize. Duygularınızı yanlış bir şekilde ifade edebilirsiniz. Alınganlıklar göstermek yerine bugünlerde soğukkanlı olmaya çalışmanız daha doğru olacaktır, dikkat! Ama yakın gördüğünüz insanlarda da dertleşmekten çekinmeyin. Aşkta eşitlik, ne alıp ne verdiğinizle aynı orandadır. Ne kadar sevgi gösterirseniz o kadar karşılık görürsünüz. Bunu göz önünde bulundurarak taleplerinizi oluşturun. Sizin göstermekte zorlandığınız ilgiyi karşınızdan beklemek haksızlık olmaz mı sizce de?

BAŞAK:

Kendinizi son derece yorgun hissedeceğiniz bir döneme giriyorsunuz. Dikkat! Sizi yoran her türlü aktiviteden uzak durmanız gerekiyor. Sadece fiziksel değil, duygusal anlamda da kendinizi yormamalısınız. Merkür'ün İkizler burcunda hareket ediyor olması değişimlerin içinde bocalayacağınızı vurguluyor. İçinde bulunduğunuz durumlara ya da ortamlara uyum sağlamakta zorlanabilirsiniz, dikkat! Kafanıza takılan her konuyu sormalı ve aklınızdan geçen her şeyi içtenlikle paylaşmalısınız. Karşınızda sizi dinlemek için sabırsızlanan biri var, bu konuda içiniz rahat olsun. Fikir almaktan yana önyargılarınız olmadığı için bu şekilde kendinizi daha rahat hissedebilirsiniz.

TERAZİ:

Bu dönemde iş hayatınızda bilmediğiniz gerçekleri duymak sizi heyecanlandırırken biraz da hevesinizi kırmış olabilir. Sizin ilacınız yine kendinizsiniz. Motivasyonunuzu düşürmeden planlarınıza yoğunlaşmalısınız. Yakın bir arkadaşınız sizden önemli bir konuda yardım rica edebilir. Bu günlerin araştırmalar ve tadilatlar yapmak için doğru bir zaman olduğunu söyleyebiliriz. Aşk hayatınızda başlangıçlar ya da bitişler yapmakta zorlanıyor olabilirsiniz. Ay Yengeç burcunda büyüyen fazda iken ilişkileri farklı konularda değerlendirmenize yardımcı olacaktır, dikkat! Başlamak için güvenmek, bitirmek içinse alışkanlıklardan vazgeçmek gerekir.

AKREP:

Sınavlarınız dört bir yandan üstünüze geliyor gibi hissetmeniz çok doğal. Satürn gerilemesi fikirsel olarak sizi zorlu bir süreçte olduğunuzu vurguluyor, dikkat! Önümüzdeki günlerde gizlilik konuları gündeminizde olacak. Sizin etrafınızdan gizlediğiniz veya etrafınızdaki insanların sizden gizledikleri konular su yüzüne çıkabilir. Bu konuda temkinli olmalısınız ve öğrendiğinde size kızacağını düşündüğünüz kişiye açıklamayı, herkesten önce siz yapmalısınız. Daha saydam olmaya çalışmalısınız. Aşk karşılıklı güven işidir. Eğer karşınızdaki kişiye güveniniz tam değilse, ilişkinizi tekrar gözden geçirmeniz gerekir. Zorlandığınız durumlarda yakınlarınızın da bakış açısını değerlendirmenizde fayda olacaktır.

YAY:

Bugünlerde çevrenizden maddi destek göreceksiniz. Belki iş yerinden bir prim ya da yakınlarınız tarafından bir miktar para elinize geçebilir. Geleceğe dönük planlarınızda yeni düzenlemeler yapmak zorunda kalabilirsiniz, dikkat! Bazı ertelemeler canınızı sıkabilir. Bu nedenle esnek düşünmenizi tavsiye ederiz. Aşk iki kişi arasındadır. Bu dönemde ilişkinize üçüncü şahıslar muhalefet olmamalı! Buna biraz siz izin veriyor gibisiniz. Buna artık son verme zamanı geldiğini düşünebilirsiniz. Venüs-Neptün zorlanması hafta başı itibariyle yorulacağınızı ve insanları idare etmeniz gerektiğini vurguluyor. Olabildiğince sakin kalmaya çalışmalısınız.

OĞLAK:

İş hayatınızda hırsınızla tanınıyorsunuz. Bu dönemde ise çalışma hevesiniz dorukta. 20 Eylül'e kadar burcunuzda ki Plüton gerilemesi detay gerektiren işlerinizde daha çok efor sabredeceğinizin habercisi. Çalışmalarınızın karşılığını alabilirsiniz, yeter ki sabırlı olun. Bir takım dedikodular kulağınıza gelebilir, bunlara aldanmayın. Sizin, aklınızı karıştırmak isteyen kişilerin uğraşlarından kaynaklı olabilir. Maddi konularda alacaklarınız ile ilgili haberler alabilirsiniz, dikkat! Bu sizi ekonomik açıdan rahatlatacaktır. Aşk sizde mantıkla harmanlanmış bir şekilde yaşıyor. Aradaki dengeyi korumanız demek, kendinizden taviz vermemeniz demektir.

KOVA:

Bu dönemde işiniz ile ilgili farklı sosyal etkinliklere, organizasyonlara katılabilirsiniz. Bir süredir cevap beklediğiniz kurumlardan geri dönüşler, sizi heyecanlandırabilir. Karar aşamasında soğukkanlı olmalısınız, dikkat! Harcamalarınızda kontrolü elden bırakmamalısınız. Bütçenizi bu şekilde rahatlatabilirsiniz. Güneş tutulması ilişkilerinizi ciddi anlamda etkiliyor. Özel hayatınızda korku ve kaygıyı barındırdığınız görülebilir. Bunun geçici bir süreç olduğunu düşünerek hareket etmelisiniz. Hayatınıza yeni giren kişilerden emin olmamanız da bu yüzden... Sabredip zamana bırakırsanız her şey yoluna oturacak.

BALIK:

Yeni bir iş sektörüne geçiş yapmayı istiyorsanız önümüzdeki günlerde bu konunun üzerine yoğunlaşabilirsiniz. Bir konuda çözüme ulaşmak adına denediğiniz bazı yöntemlerin işe yaramadığını farkına vararak, yeni fikirler üretebilirsiniz. Çözüm aşamasında bir büyüğünüzden beklenmedik bir yardım eli size uzanabilir. Bu durum ilişkinizi sağlamlaştıracak. Sakin tavrınızı koruduğunuz sürece ilişkinizdeki sorunları kolaylıkla aşacaksınız, dikkat! Ay Yengeç burcunda büyüyen fazda yorgunluğu vurguluyor. Uzun zamandır koşuşturmaca içerisinde olmanızdan dolayı kendinize zaman ayıramadığınızı düşünebilirsiniz. Beslenme alışkanlıklarınıza dikkat etmenizde yarar var.

Zeynep Turan

twitter.com /twitburc

twitburc@hotmail.com


Arkadaşına Gönder   Yazdır   Önceki sayfa   Sayfa başına git  
 
   
Fethullah Gülen'in köyünden MHP çıktı!
 
FACEBOOK YORUM Yorumlarınızı Facebook hesabınız üzerinden yapın hemen onaylansın...
YORUMLAR     Onay bekleyen yorum yok.
 

Küfür, hakaret içeren; dil, din, ırk ayrımı yapan; yasalara aykırı ifade ve beyanda bulunan ve tamamı büyük harflerle yazılan yorumlar yayınlanmayacaktır.
 
 
 
   
 
Bu haber henüz yorumlanmamış...

 
DİĞER HABERLER
 
13 Mayıs günlük burç yorumunuz!
Bakalım burcunuza göre bugün sizi ne gibi sürprizler ...
Kovalar sizden hiç beklenmeyen kararlar alabilirsiniz!
Twitter'ın fenomenlerinden ünlü astrolog twitburc ...
Oğlaklar son günlerde ilişkinizde problemler yaşayabilirsiniz!
Twitter'ın fenomenlerinden ünlü astrolog ...
Yaylar olumsuz düşüncelerden kurtulun!
Twitter'ın fenomenlerinden ünlü astrolog twitburc Zeynep Turan ...
 
 
12 Mayıs günlük burç yorumunuz
Bakalım burcunuza göre bugün sizi ne gibi sürprizler bekliyor...KOÇ: ...
Akrepler büyük beklentiler içine girmeyin!
Twitter'ın fenomenlerinden ünlü astrolog twitburc Zeynep ...
Teraziler maddi harcamalarınızı dengede tutmalısınız...
Twitter'ın fenomenlerinden ünlü astrolog ...
Başaklar aşk hayatınızda güzel gelişmeler yaşanacak!
Twitter'ın fenomenlerinden ünlü astrolog twitburc ...
 
 
Aslanlar ilişkiniz için düşüncelerinizden emin olun!
Twitter'ın fenomenlerinden ünlü astrolog twitburc ...
11 Mayıs günlük burç yorumunuz
Bakalım burcunuza göre bugün sizi ne gibi sürprizler bekliyor...KOÇ: ...
İkizler endişeli tutumunuzun geride kalıyor!
Twitter'ın fenomenlerinden ünlü astrolog twitburc Zeynep ...
Boğalar kimse için kendinizi yıpratmanıza gerek yok
Twitter'ın fenomenlerinden ünlü astrolog twitburc ...
 
 
Kadir İnanır hastaneye kaldırıldı
  ÇOK OKUNANLAR
  PUAN DURUMU
    O G B M P
Fenerbahçe 34 23 5 6 74
Galatasaray 34 18 11 5 65
Beşiktaş 34 17 11 6 62
Trabzonspor 34 14 11 9 53
Sivasspor 34 16 5 13 53
Kasımpaşa 34 13 12 9 51
Karabükspor 34 13 11 10 50
Bursaspor 34 12 10 12 46
Gençlerbirliği 34 13 6 15 45
10  Akhisar Bld. Spor 34 12 8 14 44
11  Konyaspor 34 11 9 14 42
12  Çaykur Rizespor 34 10 12 12 42
13  Eskişehirspor 34 10 12 12 42
14  Kayseri Erciyes 34 10 7 17 37
15  Gaziantepspor 34 10 7 17 37
16  Elazığspor 34 10 4 20 34
17  Antalyaspor 34 6 13 15 31
18  Kayserispor 34 7 8 19 29
FİKSTÜR İÇİN TIKLAYIN
  ANKET
     
 
CHP'nin yeni lideri sizce kim olur?

Kemal Kılıçdaroğlu
Muharrem İnce
Diğer

Sonuçları göster Anket arşivi
 
     
  GÜNÜN MANŞETLERİ     SON DAKİKA     GÜNDEM
Kilis sınırında gerginlik: 1 ölü
Ahmet Davutoğlu: Hepimizin muhatabı Cumhurbaşkanıdır
Kılıçdaroğlu: Kitapçık fırlatmak meşru müdafaa
Seda Sayan canlı yayında kedicik oldu
Bekir Bozdağ: Yargı kararlarının eleştirilmesi yargıya müdahale anlamına gelmez
Numan Kurtulmuş'a pankartlı protesto
Damadı sürükleyerek öldürdüler
Bodrum'da bir kulüpte ödenen hesap dudak uçuklattı
Javier Chicharito Hernandez Real Madrid'de!
Galatasaray'dan kovulan avukattan dolandırıcılık iddiası
 
Kilis sınırında gerginlik: 1 ölü
Sezer Öztürk İstanbul Başakşehir ile anlaştı
2 Eylül günlük burç yorumunuz
Galatasaray Pandev'i borsaya bildirdi
Kadir İnanır hastaneye kaldırıldı
Trabzonspor Papadopoulos ile 1 yıllık anlaşmaya vardı
ABD'den dinleme açıklaması
Ahmet Davutoğlu: Hepimizin muhatabı Cumhurbaşkanıdır
Kılıçdaroğlu: Kitapçık fırlatmak meşru müdafaa
Anayasa Mahkemesi Başkanı Haşim Kılıç: Çok ciddi yanlışlar yapılıyor
 
iPhone 6'nın özellikleri ve çıkış tarihi!
Bonzai nedir? Bonzai öldürür mü?
Yasak ava 12 bin 981 TL ceza
Sakarya Emniyet Müdürlüğü'nde il dışına tayinler
Yüksekova'da 1 PKK'lı teslim oldu
NATO zirvesinde büyük protestolar bekleniyor
Şanlıurfalı çiftçiler Bakanlar Kurulu kararına tepkili
Tapu müdür vekili rüşvetten tutuklandı
Sivas'ta eski adliyenin yerine yeni meydan
Sosa, Beşiktaş'ın tesislerimi gezdi
 
 
  •Künye
  •İletişim
  •Reklam
  •Sitene EKle
 
 KATEGORİLER
  •Gündem haberleri
  •Spor haberleri
  •Magazin haberleri
  •Siyaset haberleri
  •Astroloji
  •Yaşam haberleri
  •Ekonomi haberleri
  •Teknoloji haberleri
  •Dünya haberleri
 
 FOTO GALERİ
  •DÜNYA
  •TÜRKİYE
  •MAGAZİN
  •GÜNDEM
  •KARİKATÜR
  •SPOR
  •MEDYA
  •MİZAH
  •OTOMOBİL
 
 VİDEO GALERİ
  •MEDYA
  •TÜRKİYE
  •DÜNYA
  •KOMİK
  •MAGAZİN
  •SPOR
  •DİZİ
 
 ETİKETLER
  •Sahur'da ne yenir?
  •Teravih namazı saat kaçta?
  •İzmir Sahur ve İftar saatleri
  •Recep Tayyip Erdoğan
  •İstanbul Sahur ve İftar saatleri
  •Ankara Sahur ve İftar saatleri
  •Zeynep Turan twitburc
  •İftar'da ne yenir?
  •Teravih namazı nasıl kılınır?
 
  ;